American Express Serve Cards Review 2021 Updates

Karta American Express Serve: Kiedy potrzebujesz przedpłaconej karty debetowej bez kontroli kredytowej, bez wymagań dotyczących minimalnego salda i bez tajnych opłat, karta American Express Serve może być właśnie tym, czego szukasz. W tym artykule, udostępniliśmy dobrze szczegółowy przegląd karty American Express Serve.

Serve od American Express to przedpłacona karta debetowa, która oferuje wygodę korzystania z usług Amex bez comiesięcznych wyciągów z konta i opłat za przekroczenie salda.

Do wyboru są trzy karty Amex Serve - każda z nich różni się opłatą miesięczną, opcjami doładowania i korzyściami, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby.

Co to jest American Express Serve?

American Express Serve jest przedpłaconą kartą debetową z możliwością doładowania, która może być używana praktycznie wszędzie, gdzie akceptowana jest karta American Express.

Na przykład, możesz używać tej karty do płacenia rachunków, robienia zakupów online, wypłacania gotówki w bankomatach MoneyPass lub płacenia za codzienne zakupy.

Jeśli Twoi przyjaciele lub członkowie rodziny mają konta Serve, możesz również używać karty do wysyłania i otrzymywania pieniędzy bez żadnych opłat.

Przeczytaj również:

 • Jak sprawdzić stan aplikacji o kartę kredytową First Premier
 • Discover it Student Cash Back Review i jak korzystać z nagród
 • Marvel Credit Cards 2020: Wszystko, co musisz wiedzieć
 • Najlepsze karty kredytowe dla Ciebie i rzeczy do rozważenia przy ich wyborze
 • American Education Services (AES): Plusy i minusy

AMEX Serve Plusy i minusy karty

Plusy

 • Dobra dla osób, które chcą mieć uproszczone konto czekowe z niewielkimi lub żadnymi opłatami
 • Bez sprawdzania zdolności kredytowej - łatwe zatwierdzenie
 • Opłata roczna $1 (bez opłat, jeśli co miesiąc wpłacasz na kartę $500 lub więcej)
 • Oferuje proste narzędzia i usługi do zarządzania kontem

Wady

 • Dopłata przy wypłacie z bankomatu innego niż MoneyPass
 • Każda transakcja ma limit wydatków
 • Wysoka opłata za transakcje zagraniczne
 • Karta AMEX może nie być akceptowana w każdym punkcie handlowym

Cechy karty American Express Serve

Karta American Express Serve posiada długą listę funkcji i korzyści. Wyszczególniliśmy te, które naszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne dla użytkowników kart przedpłaconych:

Niska opłata miesięczna

Utrzymanie konta Serve będzie Cię kosztować tylko $1 każdego miesiąca. Opłata spada do $0, jeśli co miesiąc wpłacasz na kartę $500

lub więcej poprzez depozyt bezpośredni.

Brak minimalnego salda

Niektóre karty prepaid karzą cię, jeśli twoje saldo spadnie poniżej pewnej kwoty. American Express Serve nie wymaga, abyś miał określoną ilość gotówki na koncie.

Mobilny depozyt czekowy

Łatwo jest dodać pieniądze do swojej karty za pomocą mobilnej wpłaty czekowej. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz tylko pobrać darmową aplikację American Express Serve na swój smartfon.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów

Wypłata gotówki za pomocą karty American Express Serve w bankomacie MoneyPass nigdy nie jest obciążona opłatą. Opłata za wypłatę w bankomatach nie należących do MoneyPass wynosi $2.50 za transakcję.

Darmowe konto rezerwowe

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na duży zakup lub weekendowy wypad, możesz odłożyć dodatkową gotówkę na konto rezerwowe, dopóki nie będziesz gotowy do jej użycia.

Jest to oddzielne konto, które jest połączone z Twoją kartą American Express Serve, a wpłaty i wypłaty są bezpłatne.

Subkonta

Jeśli chcesz dodać innych użytkowników do swojego konta Serve, subkonta są rozwiązaniem. Możesz założyć subkonto z własną kartą Serve dla każdej osoby powyżej 13 roku życia. Jako główny właściciel konta, możesz ustalać limity wydatków i przeglądać historię transakcji każdej karty.

Bezpłatne narzędzia do planowania budżetu

Członkowie American Express Serve mogą korzystać z funkcji Insights, aby śledzić i kategoryzować swoje wydatki. Jeśli masz problemy z trzymaniem się budżetu, może to być bardzo pomocne.

Korzyści American Express

Twoja karta American Express Serve jest wyposażona w bezpłatną ochronę przed oszustwami i ochroną przed zakupami, a także 24-godzinną pomoc drogową i dostęp do infolinii American Express Global Assist.

Opłaty za kartę

Karta American Express Serve jest w większości przypadków wolna od opłat

, ale niektóre transakcje będą Cię dodatkowo kosztować.

Na przykład, dodanie gotówki do karty w uczestniczących sklepach detalicznych będzie Cię kosztować do $3.95 za każdym razem. Możesz załadować gotówkę w tysiącach miejsc w całym kraju, w tym w Walmart, Rite Aid i Family Dollar.

Jeśli używasz karty do międzynarodowych zakupów, obowiązuje opłata za transakcje zagraniczne w wysokości 2.7%. Wreszcie, jeśli użyjesz karty do otrzymania gotówki w sklepie Walmart, zapłacisz do $9.49 za każdą wypłatę

.

Jak ubiegać się o kartę American Express Serve?

Wykonaj poniższe kroki, aby ubiegać się o kartę American Express Serve online:

 1. Wejdź na stronę internetową American Express i kliknij na zakładkę Cards.
 2. Kliknij na Przedpłacone Karty Debetowe.
 3. Znajdź kartę Serve, którą jesteś zainteresowany i kliknij Otwórz Konto.
 4. Zapisz się podając swoje imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe, w tym numer Social Security i datę urodzenia.
 5. Po otrzymaniu karty, zarejestruj ją online, jak podano w liście towarzyszącym.

Zostaniesz zatwierdzony w ciągu około minuty od złożenia formularza rejestracyjnego.

Kwalifikowalność

Aby ubiegać się o kartę American Express Serve, musisz być:

 • Wiek co najmniej 18 lat
 • Obywatel USA lub legalny rezydent.

Wymagane informacje

Będziesz musiał przedstawić informacje osobiste i finansowe, które obejmują:

 • Pełne imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu
 • Adres zamieszkania w USA
 • Data urodzenia
 • Numer ubezpieczenia społecznego

Podsumowując, Serve to konto kart przedpłaconych, bardzo podobne do internetowego konta bankowego. Możesz dodawać i wypłacać środki, płacić rachunki i przekazywać pieniądze sobie lub innym posiadaczom konta Serve.

Konto Serve może okazać się przydatne, ponieważ można je zasilić bezpośrednio kartą kredytową AMEX online, aby pomóc w płaceniu rachunków oraz zbieraniu mil i punktów. A teraz możesz użyć kart upominkowych (kupionych za pomocą karty kredytowej zbierającej mile i punkty), aby doładować konto Serve w sklepach Family Dollar.

Chcielibyśmy, abyś podzielił się z nami swoją opinią na ten temat. Jeśli uważasz, że ten artykuł był pomocny, nie wahaj się podzielić się tą informacją na swojej platformie mediów społecznościowych.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię Loading... Tags:american express serve 25$ promocja, american express serve obsługa klienta, american express serve problemy, american express serve zachęta