5 tanich rzeczy do zrobienia z dziećmi tego lata

Spędzanie czasu z dziećmi jest niezbędne dla ich wzrostu i rozwoju. Rodzice powinni wygospodarować specjalny czas, aby wyjść z domu i uczestniczyć w ciekawych zajęciach z dziećmi. Kiedy pieniądze są ograniczone, może się to wydawać trudne do zrealizowania. Jednak dzieci nie są trudne do zadowolenia. Rodzice mogą znaleźć setki niedrogich zajęć, które mogą wykonywać razem z dziećmi. To nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przyniesie korzyści Twoim dzieciom, ale także wzmocni Twoje doświadczenie budowania więzi, jeśli nie będziesz się stresować o pieniądze. Poniżej znajduje się lista pięciu zajęć, które rozjaśnią dzień Twojej rodziny bez opróżniania portfela.

Zagraj w staromodne gry planszowe

Gry takie jak Scrabble, Monopoly, Twister i Battleship zapewniają godziny ciągłej ekscytacji. Można kupić te gry za mniej niż 20 dolarów i będą one trwać przez lata. Jeśli szukasz do doświadczenia na zewnątrz, zawsze można wziąć gry do lokalnego parku z kocem wystarczająco duże dla wszystkich. Lokalne parki są zawsze wolne do odwiedzenia.

Wędrujcie po lody

Jest to korzystne na trzy sposoby. Po pierwsze, twoje dzieci będą w stanie uzyskać dużo ćwiczeń biorąc długą wędrówkę z tobą. Po drugie, będziecie mieli okazję trzymać się za ręce i rozmawiać podczas wędrówki. Po ostatnie, wszyscy uwielbiają lody. Co za wspaniała nagroda! Jeśli masz w swojej okolicy lodziarnię, to jest to wspaniały pomysł. Rożki lodowe są niedrogie, a spacer jest zawsze darmowy.

Uprawiajcie sport na świeżym powietrzu

Większość dzieci uwielbia grać w gry na świeżym powietrzu. Sporty takie jak siatkówka, piłka nożna i baseball to tylko kilka pomysłów. Jeśli masz duże podwórko lub znasz lokalny park, który ma dobrą ilość trawy, możesz się tam ustawić. Piłka nożna jest najtańszym sportem do gry, ponieważ wymaga tylko piłki. Możesz kupić bardzo niedrogie piłki nożne od sklepu z okazjami lub sklepu dolara. To da Ci szansę na więź z dziećmi, podczas gdy ty wracasz do formy.

Rodzinna sesja taneczna

Jeśli posiadasz duży boom box lub radio, możesz ustawić go na swoim podwórku i mieć taniec off z dziećmi. Do tej czynności potrzebne są tylko baterie i płyta CD. Taniec pobudza krew do działania i sprawia, że wszyscy czują się szczęśliwi. Można nawet śmiać się z dziećmi podczas tańca. Niewielu rodziców jest świetnych w tańcu.

Malujcie lub rysujcie siebie nawzajem

Sztuka jest jednym z najlepszych sposobów na stworzenie więzi między członkami rodziny. Koszt jest różny, w zależności od tego, jakich narzędzi użyjesz. Możesz użyć czegoś tak prostego jak ołówki i papier do notatnika lub możesz kupić farbę, pędzle i płótno. Na zmianę rysować siebie nawzajem, aby zobaczyć, jak dokładne każdy jest. Wymieniajcie się śmiechem i chichotem z powodu zniekształconego postrzegania siebie nawzajem. Chwalcie się nawzajem swoją sztuką. Będziesz zdumiony, ile zabawy można mieć.