San Francisco w przystępnej cenie

San Francisco przyciąga turystów z całego świata - i nie bez powodu. Jest znane jako jedno z najpiękniejszych miast, tętniące kulturą i zabytkami za każdym rogiem. Choć ma reputację drogiego miasta, nie musi tak być. Oto jak spędzić idealne rodzinne wakacje w San Francisco, przy ograniczonym budżecie.

Poznaj krajobraz

San Francisco i Kalifornia w ogóle, jest dobrze znany ze swojego bogatego, zróżnicowanego krajobrazu. Pofałdowane wzgórza i rozbijające się fale wybrzeża są stworzone do robienia zdjęć. Doskonałym sposobem na spędzenie popołudnia jest piknik w Golden Gate Park.

Zajmujący ponad 1000 akrów park jest gospodarzem japońskiego ogrodu herbacianego, muzeum sztuki, ogrodów botanicznych, jak również wszelkiego rodzaju szlaków i pomników. Oczywiście jest on nieskazitelnie zadbany, więc bez względu na to, który obszar odwiedzi Twoja rodzina, na pewno będzie piękny. To uspokajający i darmowy wstęp do tego, co San Francisco ma do zaoferowania.

Poznaj wodę

Żadna wizyta w San Francisco nie jest kompletna bez wizyty na nabrzeżu rybackim. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych, gdzie zawsze coś się dzieje. Niezależnie od tego, czy jest to improwizowany koncert, czy wycieczka łodzią podwodną, wszyscy członkowie rodziny na pewno znajdą coś, co im się spodoba.

Po przejażdżce przez Fisherman's Wharf, udaj się do akwarium zatoki - tutaj możesz zobaczyć bogate i różnorodne życie morskie z obszaru zatoki San Francisco. Jest tam ponad 50 rodzajów rekinów, a nawet eksponat, w którym można dotknąć kilku różnych rodzajów zwierząt. Jest to najlepszy rodzaj aktywności dla dzieci - taki, który jest zarówno zabawny, jak i edukacyjny. Kiedy już skończysz, nie zapomnij zobaczyć lwów morskich, które wylegują się na zewnątrz akwarium. Jest to wspaniała okazja, aby zobaczyć, jak duże są one naprawdę osobiście.

Jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia w tym zróżnicowanym mieście, że cała rodzina będzie się świetnie bawić. Jest to idealne miejsce do tworzenia wspomnień, którymi będziecie się dzielić przez lata.