5 najlepszych aplikacji do robienia zdjęć z podróży

Kiedy planujemy podróż, pierwszą rzeczą na naszej liście jest pielęgnowanie wspomnień. Jest to kolejny powód, dla którego smartfony stały się naszym kołem ratunkowym. Może on zrobić dla nas wszystko, od robienia zdjęć po ich zapisywanie, przywoływanie starych wspomnień i wiele innych. Jeśli jesteś miłośnikiem podróży, możesz spróbować użyć jednej z tych aplikacji, aby nadać swoim zdjęciom magiczny efekt...

VSCO
Popularna aplikacja do edycji zdjęć, VSCO (darmowa) posiada imponujące presety mobilne i zaawansowane sterowanie aparatem. Łatwa w użyciu, możesz stworzyć swój własny profil VSCO i publikować swoje prace. Aplikacja dodaje oszałamiające efekty i odcienie do zdjęć, które są po prostu gotowe na Instagram.
Dostępna na: iOS i Android

Afterlight
Za jedyne 250 zł możesz otrzymać plejadę 74 w pełni regulowanych filtrów, 78 naturalnych tekstur, 15 narzędzi dopasowujących i 128 skalowalnych ramek. Brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe? Powiedzielibyśmy, że jest to jedna z tych doskonałych, przyjaznych dla kieszeni aplikacji, które pozwolą Ci uzyskać "idealne zdjęcia" na portalach społecznościowych.
Dostępne na: iOS i Android

Polarr
Jeśli odnajdywanie precyzji jest Twoją umiejętnością, to Polarr (darmowy) jest dla Ciebie. Aplikacja zawiera konfigurowalny interfejs, który pozwoli Ci wykazać się kreatywnością. Dzięki takim funkcjom, jak stopniowe maski kolorów, obsługa 3D touch, lokalne dopasowywanie i nieniszczące zapisywanie, Polarr pozwala Twojemu zdjęciu mówić.
Dostępne na: iOS i Android

Snapseed
Uzbrojona we wszystkie podstawowe narzędzia, takie jak obracanie, pędzel, kadrowanie, dostrajanie, uzdrawianie, rozmycie i kontrast, między innymi, aplikacja do edycji Google Snapseed (bezpłatna) jest odpowiednia do nadawania szlachetnego charakteru wszystkim drobnym szczegółom, których szukasz w obrazie.
Dostępne na: iOS i Android

Panorama
Wyobraź sobie, że masz ten niesamowity, malowniczy widok prosto z klifu górskiego, prosto w swoim aparacie. To jest absolutnie możliwe! Wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja, która po prostu podkreśli piękno tego momentu i widoku. Panorama (darmowa) działa poprzez wykorzystanie wbudowanych czujników aparatu do określenia kąta każdego ujęcia. Po zrobieniu zdjęć, aplikacja łączy je w jeden spójny obraz, dając Ci 360-stopniowy widok miejsca.
Dostępne na: iOS i Android

Oprócz zainstalowania jednej z tych aplikacji, polecamy plan OnsiteGo Extended Warranty lub Damage Protection, dzięki któremu nie będziesz musiał wydawać dużych pieniędzy na naprawy w ostatniej chwili lub biegać w poszukiwaniu centrów serwisowych. Są większe szanse, że przypadkowo uszkodzisz telefon podczas podróży, dlatego ważne jest, abyś zadbał o jego naprawę, zanim będzie za późno.

(Plan OnsiteGo Damage Protection można kupić tylko w dniu zakupu urządzenia. Nasze plany można kupić w Amazon India lub na stronie www.onsitego.com)

- Opracowanie: Rachana Maheshwari