Przegląd kart kredytowych Goody's 2021 Procedury logowania i płatności

Przegląd kart kredytowych Goody's 2021 - Procedury logowania i płatności.

Karta kredytowa Goody's: Karta kredytowa Goody's, z której można korzystać w każdym sklepie Etapu lub na stronie internetowej detalisty, wiąże się z hojnymi nagrodami dla często kupujących. Ale to nie wszystko.

W tym artykule dowiesz się o wadach i zaletach karty kredytowej Goody's, opłatach za kartę, oprocentowaniu, nagrodach i bonusach, a także o zalecanej punktacji kredytowej.

Chociaż karta kredytowa Goody's oferuje hojne nagrody dla osób często kupujących, lepiej będzie, jeśli kupisz kartę, która nie jest przeznaczona dla sklepów i którą możesz wykorzystać do robienia zakupów w dowolnym miejscu, jeśli nie robisz zakupów w Goody's dość często.

Goody's należy do rodziny sklepów Stage, sieci domów towarowych rozciągniętej na całe Stany Zjednoczone. Możesz być również zaznajomiony z tą marką pod nazwami Bealls, Peebles i Palais Royal. Goody's skupia się w szczególności na odzieży, akcesoriach, kosmetykach, obuwiu i artykułach gospodarstwa domowego.

W tym artykule dowiesz się, jak dokonać płatności tą kartą kredytową, a także jak zalogować się online lub złożyć wniosek.

Plusy i minusy karty kredytowej Goody's

Plusy:

 • Darmowa standardowa wysyłka, która jest zawsze ważna.
 • Imponująca stopa nagród w wysokości 10%.
 • Szereg innych zniżek i bonusów.
 • Brak opłaty rocznej.
 • Stosunkowo łatwo uzyskać tę kartę kredytową.

Minusy:

 • Nie można korzystać z tej karty kredytowej poza sklepami Goody's (Stage).
 • Nagrody wygasają po 30 dniach.
 • Nie można od razu otrzymać platynowej karty kredytowej.
 • Nagrody można wykorzystać tylko na zakupy w Goody's (Stage).

Opłaty

Opłata roczna:

Brak

APR:

28,49%. Zaliczki gotówkowe nie są dozwolone.

Sign-Up Bonus:

  • Kupon powitalny w wysokości $5 od zakupu $5 lub więcej, który możesz zatrzymać, nawet jeśli nie zostaniesz zatwierdzony do karty
  • 15% zniżki na wszystkie towary zakupione pierwszego dnia.

Minimalna płatność:

Większa z dwóch kwot: 27$ lub 5% salda.

Opłaty:

  • $38 opłata za późno
  • $38 opłata za zwróconą płatność

Login do karty kredytowej Goody's

Po uzyskaniu tej karty kredytowej, można zapisać się na dostęp online. To pozwoli Ci zapłacić online, sprawdzić nagrody lub sprawdzić saldo. Ale będziesz musiał zalogować się na swoje konto karty za każdym razem, aby to zrobić. W tej części naszego przeglądu pokażemy Ci, jak zrobić login do karty kredytowej Goody's.

Krok 1:

Przede wszystkim, należy przejść do następującej strony internetowej:

Krok 2:

Po zapoznaniu się z główną stroną internetową karty Goody's, powinieneś zwrócić swoją uwagę na lewą stronę - to miejsce, w którym możesz dokonać logowania do karty kredytowej Goody's.

Krok 3:

Rozpocznij dostęp do swojego konta karty kredytowej, wpisując swoją nazwę użytkownika w pierwszym polu formularza bankowości internetowej.

Krok4: Następnie w drugim polu wpisz swoje hasło.

Krok 5:

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to zaznaczyć pole przy "Zapamiętaj mnie", co pozwoli Ci zachować Twoją nazwę użytkownika dla przyszłych sesji.

Krok 6:

Kiedy wszystko jest gotowe, powinieneś kliknąć na przycisk "Zaloguj się" i uzyskać dostęp do swojego konta karty kredytowej online. Tam będziesz mógł zapłacić lub zrobić inne rzeczy z kartą kredytową.

Czytaj także

: Karta kredytowa TJ Maxx Zaloguj się do płatności 2020 Aktualizacje

Płatność kartą kredytową Goody's

W rzeczywistości istnieją trzy sposoby, w jaki sposób możesz zapłacić swoją kartę kredytową Goody's

. W tym momencie naszego przeglądu, ujawnimy wszystkie trzy sposoby płacenia kartą kredytową.

Pierwszy sposób dokonywania płatności kartą kredytową Goody's jest najprostszy: możesz zapłacić kartą kredytową za pośrednictwem bankowości internetowej

. W tym celu należy wejść na swoje konto karty kredytowej, postępując zgodnie z wytycznymi z sekcji "Zaloguj się". Tam będziesz w stanie zapłacić.

Innym sposobem zapłaty kartą Goody's jest rozmowa telefoniczna

. W tym celu należy zadzwonić pod numer 1-866-234-2038. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami operatora i dokonać płatności.

Po tym wszystkim, jesteś w stanie wysłać pocztą swoją płatność kartą kredytową Goody'

s do Comenity Bank. Jest to jednak najbardziej niewygodny sposób płacenia kartą. Płatność można wysłać pocztą na następujący adres:

Comenity BankPO Box 65978

San Antonio, TX 78265-9728.

Jak złożyć wniosek o kartę

 1. Odszukaj kartę kredytową Goody's na stronie Comenity Bank i kliknij "Złóż wniosek".
 2. Wypełnij wniosek, podając swoje dane osobowe i kontaktowe. Określ, czy chcesz dodać autoryzowanego nabywcę i kliknij Continue(Kontynuuj).
 3. Kontynuuj kroki, wprowadzając informacje finansowe i inne szczegóły zgodnie z wymaganiami, a następnie wyślij wniosek.

Jak długo potrwa zatwierdzenie wniosku?

Ponieważ warunkowe zatwierdzenie kredytu jest zautomatyzowane na stronie internetowej, możesz otrzymać decyzję w sprawie swojej aplikacji w ciągu 60 sekund.

Otrzymałem kartę. Co teraz?

 • Dokonuj terminowych płatności. Zarządzaj swoimi wydatkami i płać rachunki przez Internet, rejestrując konto internetowe w Comenity Bank.
 • Unikaj odsetek. Po zakończeniu każdego cyklu rozliczeniowego, masz 25 dni na spłatę salda. Jeśli to zrobisz, nie zapłacisz odsetek za swoje zakupy.
 • Unikaj opłat. Opóźnienia i zwroty płatności wiążą się z wysokimi opłatami w wysokości do 40 dolarów.
 • Obsługa klienta. Jeśli masz pytania, odwiedź sekcję pomocy na stronie internetowej Comenity Bank lub zadzwoń pod numer 1-844-271-2526.

FAQs

1. Czy mogę używać tej karty do zakupów poza Goody's?

Nie, ta karta sklepowa jest przeznaczona wyłącznie do użytku we franczyzach Goody's. 2. Jak długo trwa oczekiwanie na otrzymanie płatności przez Goody's? Goody's obsługuje płatności natychmiastowe, ale może minąć kilka dni, zanim płatność zostanie rozliczona w Twoim banku.

3. Dlaczego nie muszę mieć doskonałego wyniku kredytowego, aby ubiegać się o tę kartę?

Większość sprzedawców detalicznych zaakceptuje posiadaczy kart, którzy mają co najmniej dobrą ocenę kredytową. Chcą oni zachęcić do robienia zakupów w swoich sklepach, więc są bardziej pobłażliwi przy udzielaniu kredytów.

Słowa końcowe

Jeśli lubisz robić zakupy w Goody's, znajdziesz kilka atrakcyjnych przywilejów dzięki tej karcie sklepowej z bonusami przez cały rok. Jeśli jednak sklep Goody's znajduje się na końcu Twojej listy zakupów lub nie ma go na niej wcale, powinieneś porównać inne karty kredytowe dla klientów detalicznych, aby móc otrzymywać nagrody za lojalność wobec sklepu.

Czy ten artykuł był przydatny? Jeśli tak! Proszę zostawić swój komentarz. Aby uzyskać więcej powiązanych artykułów, subskrybuj nasz blog.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:credit card goodies, credit karma, goody's online, goody's phone number